Plavby po riekach s A-ROSA počas adventu a vianočných sviatkov

Zažite tie najkrajšie vianočné trhy a užite si Vianoce naplno.

Keďže sa rok chýli ku koncu a Vianoce sa nezadržateľne blížia, sme si istí, že sa tešíte na zaslúžený oddych. Strávte najsviatočnejšie obdobie roka na palube A-ROSA — a doprajte sebe a svojim blízkym dovolenkovú plavbu s našou všestrannou bezstarostnou sadzbou „Premium all inclusive“.

Navštívte počas adventu najkrajšie vianočné trhy pozdĺž riek alebo si rezervujte nezabudnuteľnú prázdninovú plavbu na oslavu Vianoc.

Ponúkame fantastické vianočné plavby po Dunaji a Rýne. A čo je najlepšie, o všetko sa postaráme – jediné, na čo musíte myslieť, nie je nič iné ako relax!

ADVENT A VIANOCE NA PALUBE

  • Slávnostná atmosféra na palube s množstvom prekvapení pre malých aj veľkých
  • Zažite najkrajšie vianočné trhy v Štrasburgu, Antverpách či Viedni
  • Slávnostný bufet na vianočné dni
  • Čistý relax v SPA-ROSA
  • Detský klub na rodinných plavbách
  • Všestranná bezstarostná sadzba Premium all inclusive

Advent a Vianoce na Dunaji

Názov plavbyPočet nocíCena za osobuRodinná plavba
Vianočné trhy na Dunaji4od 507€nie
Vianoce na Dunaji4od 595ۇno
Očarujúce vianočné trhy na Dunaji5od 754€nie
Očarujúce Vianoce na Dunaji5od 994€áno

Advent a Vianoce na Rýne

Názov plavbyPočet nocíCena za osobuRodinná plavba
Očarujúce vianočné trhy na Rýne4od 587€nie
Vianočné trhy na severnom Rýne5od 914€nie
Očarujúce Vianoce na Rýne5od 944€áno
Vianočný sen na Rýne5od 1244€nie
Vianočné mesta na Rýne7od 1488€áno

Rodinná plavba u nás znamená:

Veľká kajuta pre rodiny.

Rodiny sú vždy na cestách. Nie je teda ľahké dať všetkých dokopy a jednoducho tráviť čas v spoločnosti toho druhého. Hranie, rozprávanie príbehov, počúvanie, smiech, objímanie a vychutnávanie si chutného jedla sú lepidlom, ktoré spája rodiny. Veríme, že naše lode A-ROSA sú ideálnym miestom na trávenie tohto času.

Rodina znamená dobrodružstvá každý deň. Najmä, keď všetci cestujú spoločne, aby preskúmali nové vzrušujúce miesta. Jedným z takýchto miest je rodinná kajuta. Má veľkorysú manželskú posteľ a dve vysokokvalitné jednolôžka. Ideálne miesto na vytvorenie vlastného malého útočiska alebo plánovanie ďalšej exkurzie.

DETI 15 ROČNÉ A CESTOVANÉ ZADARMO*

* Deti do 15 rokov vrátane, cestujú zadarmo v sprievode aspoň jednej (dvoch v kat. G) dohliadajúcej dospelej osoby na palube 1. Od paluby 2 deti dostanú zľavu 30 %. Ďalej deti do 7 rokov v sprievode 2 dohliadajúcich dospelých môžu bezplatne využívať rozkladaciu pohovku na A-ROSA SENA v kategórii B – D. Na A-ROSA ALVA deti v sprievode aspoň jednej dospelej osoby dostávajú 30% zľavu. Detská zľava platí len na samotnú plavbu. Obmedzená dostupnosť na všetkých plavbách.

Detský klub A-ROSA

Nuda na plavbách A-ROSA nemá šancu.

Na všetkých riekach vás čakajú chutné obľúbené jedlá, rodinné stoly a špeciálne prekvapenia. Na palube sa o najmladších stará skúsený hostiteľ. Ponuka pre Detský klub prebieha na vybraných rodinných lodiach.

ZÁBAVNÝ PROGRAM:

Navrhnite si vlastné tričko, kreatívne štúdio, vyskakovacie kartičky, rallye, maľovanie na tvár, tematické dni, ako napríklad Pirátsky deň, spoločenské hry, maľovanie a remeselné spracovanie, rôzne cvičenia, fotografické a filmové aktivity, lodné noviny, deti/mládež Šou. Konkrétny program vždy závisí od podmienok na palube; napr. počasie, priestor, počet a vek detí a tínedžerov a, samozrejme, záujmy detí a tínedžerov.

VEKOVÁ SKUPINA:

Deti a dospievajúci vo veku od 4 do 15 rokov

ČASY ANIMÁCIE:

Až trikrát denne.

Top