Vianoce na Dunaji

Darček na Štedrý deň s tmavomodrou stuhou Dunaja.

Je len jeden deň pred Vianocami, a napriek tomu máte čas na pokojnú návštevu malebnej dedinky a potom si užiť pokojnú plavbu. Dostatok času na rozmaznávajúcu manikúru alebo masáž v SPA-ROSA – takto sa naši hostia pripravujú na vianočnú večeru. Nie je to práve stresujúce.

Plavba po rieke s A-ROSA vám umožní zabudnúť na vianočný stres a sústrediť sa na svoj vlastný zoznam želaní. Tu svetlomodrá opátska veža, tam malebná krajina údolia Wachau pokrytá bielym mrazom. Až do sviatočnej Viedne, kde sa môžete rozhodnúť, čo vás najlepšie naladí na vianočnú náladu: jazda na koči do paláca, biele lipické kone alebo omša v Dóme svätého Štefana? A na záver, aby sme dali čerešničku na veľmi vydarenú dunajskú vianočnú tortu, návšteva božského opátstva Melk.

Termín: 23.12. – 27.12.2023

Cena : od 595€/osoba

Najdôležitejšie momenty 5 dňovej vianočnej plavby po Dunaji

Strávte s nami nezabudnuteľné Vianoce na palube jednej z 5* lodí A-Rosa.

Štedrý deň strávime dopoludnia v malebnom mestečku Dürnstein, ktoré má necelých 1 000 obyvateľov a je čestným miestom na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Krátko po poludní nás loď odvezie smerom k Viedni, kde budeme mať viac ako 24 hodín na potulky mestom. Vo Viedni sa nachádza niekoľko vianočných trhov, ale najznámejší, s až 150 stánkami, nájdete pred radnicou na námestí Rathausplatz. Nemali by ste vynechať vianočný trh na Freyungu, ktorý ponúka remeselné výrobky a tradičnú keramiku, a vianočný trh na nádvorí Ehrenhof pred zámkom Schönbrunn, kde si môžete kúpiť ručne vyrábané šperky, ako aj ručne vyrábané predmety.

Oslávte Vianoce na palube jednej z luxusných lodí, užite si služby all inclusive, wellness centrum a romantickú atmosféru vianočného Dunaja.

Itinerár

Z Engelhartszellu (Passau) do Dürnsteinu, Viedne a Melku naspäť do Engelhartszellu (Passau).

Deň 1: Engelhartszell (Passau) / Odchod: 15:00

Deň 2: Dürnstein / Príchod: 08:00 Odchod: 13:00

             Viedeň / Príchod: 19:00

Deň 3: Viedeň / Odchod: 23:00

Deň 4: Melk / Príchod: 09:00 Odchod: 15:00

Deň 5: Engelhartszell (Passau) / Príchod: 07:00

Získajte viac informácií

Top