Očarujúce Vianoce na Dunaji

Darček na Štedrý deň s tmavomodrou stuhou Dunaja.

Dostatok času na rozmaznávajúcu manikúru alebo masáž v SPA-ROSA – takto sa naši hostia pripravujú na vianočnú večeru. Nie je to práve stresujúce.

Program na Štedrý deň nenecháva nič na náhodu: nádhera opátstva Melk, po ktorej nasleduje mrazom pokrytá krajina očarujúceho údolia Wachau. A potom, pri tejto príležitosti, opulentné víno. Dunajské baroko a cisárska veľkoleposť zabalené do iskrivých svetiel. Pre chuťové poháriky je pripravené množstvo pochúťok. Gurmánske bufety a vianočné menu navzájom súperia o to, aby na vás zapôsobili. Živá vianočná hudba v uliciach pod Bratislavským hradom. Slováci sa rozhodne vedia zabávať.

Termín: 22.12. – 27.12.2023

Cena: od 994€/osoba

Najdôležitejšie momenty 6 dňovej vianočnej plavby po Dunaji

Strávte s nami nezabudnuteľné Vianoce na palube jednej z 5* lodí A-Rosa.

Štedrý deň strávime plavbou údolím Wachau, ktoré je Svetovým dedičstvo UNESCO a očarí vás svojou krásnou krajinou. A samozrejme nesmie chýbať návšteva dominanty Wachau, benediktínskeho opátstva Melk. Mestá a príroda tu majú zvláštnu súhru. Údolie lemujú strmé kopce, na ktorých rastú jedny z najlepších odrôd viniča v Európe. Pomedzi to objavíte hrad, palác či romantickú zrúcaninu na kopcoch, ktoré svedčia o časoch minulých.

Krátko po poludní nás loď odvezie smerom k Viedni, kde budeme mať viac ako 24 hodín na potulky mestom. Vo Viedni sa nachádza niekoľko vianočných trhov, ale najznámejší, s až 150 stánkami, nájdete pred radnicou na námestí Rathausplatz. Nemali by ste vynechať vianočný trh na Freyungu, ktorý ponúka remeselné výrobky a tradičnú keramiku, a vianočný trh na nádvorí Ehrenhof pred zámkom Schönbrunn, kde si môžete kúpiť ručne vyrábané šperky, ako aj ručne vyrábané predmety.

Oslávte Vianoce na palube jednej z luxusných lodí, užite si služby all inclusive, wellness centrum a romantickú atmosféru vianočného Dunaja.

Itinerár

Deň 1: Engelhartszell (Passau) / Odchod: 18:00

Deň 2: Melk / Príchod: 07:00 Odchod: 12:00

             Viedeň / Príchod: 20:00

Deň 3: Viedeň / Odchod: 12:00

Deň 4: Bratislava / Príchod: 08:00 Odchod: 10:00

Deň 5: Plavba loďou

Deň 6: Engelhartszell (Passau) / Príchod: 06:00

Získajte viac informácií

Top